fbpx

Openingstijden Plaza Mozaique / tickets omruilen

Handen in de lucht voor je polsbandje!! Even praktisch: voor het Motel Mozaique Festival dien je dagkaart of passe-partout dien je om te wisselen voor een polsbandje.

Dit kan op vrijdag 8 april tussen 14:00 en 22:00 bij de festivalentree op het Schouwburgplein, en na 22:00 tot 23:00 kun je nog aan de balie in de Rotterdamse Schouwburg terecht.

Op zaterdag 9 april kan dit tussen 11:00 en 21:00 en vervolgens kun je van 21:00 tot 23:00 weer terecht in de hal van de schouwburg.

Met een ticket voor het nachtprogramma in Annabel (01.00 – 06.00) kun / moet je gewoon direct naar Annabel, hiervoor zijn geen aparte polsbandjes.

Het polsbandje voor vrijdag en / of zaterdag geeft je toegang tot al het programma in alle zalen op alle festivallocaties! Wel geldt per zaal een vast aantal bezoekers, dus vol = vol. Wees er ruim op tijd bij wanneer je iets écht niet wilt missen.

Vrijdag 8 april
14:00 – 22:00 uur kassa en infobalie open + polsbandjes ophalen
Tussen 22:00 en 23:00 kun je voor je polsbandje nog terecht in de hal van de Rotterdamse Schouwburg.

Zaterdag 9 april
11:00 – 21:00 uur kassa en infobalie open + polsbandjes ophalen
Tussen 21.00 en 23.00 kun je voor je polsbandje nog terecht in de hal van de Rotterdamse Schouwburg.

Tickets zijn hier nog online te koop of tijdens het festival aan de kassa op het Schouwburgplein.