Programma Plaza Mozaique

09/04/11

Al onderstaand programma van Plaza Mozaique 2011 (op het Schouwburgplein) is gratis toegankelijk, met uitzondering van Parfum de BoemBoem (deelname 6 euro) en de optredens die op vrijdag en zaterdag vanaf 20:00u plaatsvinden op het 3voor12 podium in Katrina.

DONDERDAG 7 APRIL
19.30 Opening Plaza Mozaïque met speech, optredens van genève en la Boutique Fantastique, en opblazen van de Transparante Kerk

VRIJDAG 8 APRIL
Doorlopend: Jonas Vorwerk & Yoren Schriever met Pixels, Electric Circus, ArtEZ Toneelschool, Soundpiece met Zeno van den Broek, Fabrique Urbaine

16.00 – 19.20  3voor12 sessies in kerktent Katrina (elk heel uur 20 minuten)
15.00 -19.00 Diverse gidsentochten & PimPamPettes DJs @ Gidsenbalie
15.00 – 20.00 Rotterdamse Oogst met Punkfood Gaarkeuken: Dumpster Diven excursie
16.00 – 19.00 a world of BLISS
16.00 – 20.00 Fabrique Urbaine – workshop meubels maken door Guido Marsille
16.00 – 20.00 MOMOdrOOMM performance
16.00 – 20.00 SNØT met Print Wild (3D zeefdrukken op biologische katoenen tasjes)
16.00 – 22.00 Van Reek Ten Bosch Banketje: Bar CITA
16.30 – 17.00 ds. Frank Los
17.30 – 17.50 genève
17.50u – 18.20 Kitchenette met ‘Sodade’ in de Transparante  kerk
18.00 – 20.00 Punkfood Gaarkeuken: Robin van Casarobino met Freeganism en koken met gevonden voedsel
18.30 – 18.50 genève
20.00 – 21.00 3voor12 met Alamo RaceTrack (polsbandje vereist)
22.00 – 23.00 3voor12 met Intergalactic Lovers (polsbandje vereist)

ZATERDAG 9 APRIL
Doorlopend: Rotterdamse Oogst met Punkfood Gaarkeuken, a world of BLISS, de Transparante    Kerk, Fabrique Urbaine, Jonas Vorwerk & Yoren Schriever met Pixels, Electric Circus, ArtEZ Toneelschool, Soundpiece met Zeno van den Broek

11.00 – 19.20 3voor12 sessies in kerktent Katrina (elk heel uur 20 min)
09.30 – 11.30 Ontbijt in de Punkfood Gaarkeuken
11.00 – 12.30 Punkfood Gaarkeuken: PeerGroup met Ganzenei
11.00 – 19.00  Diverse gidsentochten als MoMo Midgetsjoelen; Rotterdam, of waar dan ook; Ontwerp Rotterdam
11.00 – 19.00 Foyer van de Schouwburg geopend (met o.a. mediawall en relaxen in de NRC Next Lounge)
11.30 Parfum de BoemBoem met o.a. Typhoon (live) op bouwput CS
13.00 – 16.00 Punkfood Gaarkeuken: Sjim Hendrix met Waterkonijn
13.30 – 16.00 HipHopHuis met Roll & Rock
13.30 De Kunstroute (startpunt: Gidsenbalie)
14.00 – 18.00 PimPamPettes DJs @ Gidsenbalie
14.00 Pop Up Rotterdam! Debat door NAi en Air in Schieblock
14.20 – 14.30 Typhoon (spoken word)
14.30 Parfum de BoemBoem met o.a. Typhoon (live) op bouwput CS
15.20 – 15.40 genève
16.00 – 20.00 MOMOdrOOMM performance
16.00 – 22.00 Van Reek Ten Bosch Banketje: Bar CITA
16.20 – 16.40 genève
17.20 – 17.40 Kitchenette met ‘Sodade’
17.30 – 18.00 ds. Frank Los
19.00 – 21.00 Punkfood Gaarkeuken: PeerGroup met Varkensworst en film BLOED
20.00 – 21.00 3voor12 met Zoey van Goey (polsbandje vereist)
20.30 + 22.00 Performance
22.00 – 23.00 3voor12 met Eklin (polsbandje vereist)

ZONDAG 10 APRIL
09.30 – 11.30 Ontbijt Rotterdamse Oogst / Punkfood Gaarkeuken
09.30 – 14.00 De Transparante Kerk
11.00 – 14.00 Gidsentocht: Zwaan Brei Aan
11.30 Gidsentocht: Rotterdamse Bioscopen
11.30 Parfum de BoemBoem naar Fabrique Urbaine en Rotterdam Central District

(wijzigingen onder voorbehoud)